niedziela, 1 sierpnia 2021

Podstawki na telewizor


Postęp technologiczny, przede wszystkim w elektronice wciąż jest bardzo szybki. Na tyle szybki, że konsumenci, można powiedzieć, nie nadążają z kupowaniem nowych produktów, które są oferowane przez producentów.
Najlepiej to widać w przypadku komputerów, gdzie laptopy, które powstały dwa lata temu, chociaż w pełni sprawne, są już wycofane ze sprzedaży, ponieważ zastąpiły je urządzenia jeszcze pojemniejsze i jeszcze szybsze. 

Nie mniej jednak szafki tv w każdym domu w Krakowie


Są wciąż bardzo mile widziane, a to dlatego, ze chociaż w telewizorach również widoczny jest ten szybki postęp, to jednak większość ludzi przyzwyczajona jest do klasycznego meblowania swojego mieszkania i raczej nie widzi możliwości wieszania telewizora na ścianie.

Telewizor w pokoju dziennym

 A przecież szafki tv nie są już tak bardzo potrzebne, skoro produkowane obecnie telewizory oparte na technologii diod led są płaskie i spokojnie mogą właśnie wisieć na ścianie, jak obraz, zamiast być stawianym na czymś takim, jak szafka tv. 

Jednak skoro większość krakowskich domów


Wciąż jest urządzona tradycyjnie, a nie nowocześnie, to ten właśnie sprzęt elektroniczny stoi na takich meblach, jak szafka na tv, zamiast wisieć na ścianie, chociaż taka możliwość jak najbardziej jest dostępna a nawet producenci telewizorów zachęcają do instalowania swoich produktów w salonach dziennych właśnie w ten sposób, co pozwala zaoszczędzić miejsce.

Jednak nic nie wskazuje na to, aby szafki tv przestały się sprzedawać, bo bardzo chętnie są wciąż kupowane przez osoby, które zmieniają swoje umeblowanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz